Спортивна діяльність університету Друк


Кафедра фізичної реабілітації та спортивної медицини з курсом фізичного виховання та здоров'я вирішує основні завдання спортивно-оздоровчої діяльності в університеті на базі 20 секцій спортивної досконалості із загальною кількістю 252 осіб. Серед спортсменів 1 майстер спорту міжнародного класу, 6 майстрів спорту, 13 кандидатів в майстри спорту.


Відбувалася подальша спеціалізація та індивідуалізація навчально-тренувального процесу студентів-спортсменів для їх підготовки щодо участі у спортивних змаганнях місцевого, загальнонаціонального та міжнародного рівнів з певного виду спорту.


У спорті вищих досягнень у 2018 році показники наступні:


На міжнародному рівні призерами стали:


Назва спортивних змагань

ПІБ призера

Посада

Місце

World Championship

Володимир Поручіков

ст. викл кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини з курсом фізичного виховання та здоров’я

І

Чемпіонат Європи з гирьового спорту

І та ІІ

Чемпіонат світу з «Козацького Двобою», розділ «Борня»

Ярослав Нестерук

студент 6 курсу II медичного факультету

І

Чемпіонат світу з французького боксу

І

Кубок Світу з Slides

Юлія Некрасова

студентка 6 курсу II медичного факультету

ІІІ

Турнірі класу «А» Кубку Європи з тхеквондо

Ілля Вознюк

студент 5 курсу II медичного факультету

1

Чемпіонат Світу з ушу

Вікторія Арестова

студентка 5 курсу II медичного факультету

І та ІІ

Міжнародний легкоатлетичний марафон «Визволення»

Олена Корчевська

викл кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини з курсом фізичного виховання та здоров’я

І



На державному рівні призерами стали:


Назва спортивних змагань

ПІБ призера

Посада

Місце

Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих(довгий цикл в.к. до 85 кг)

Володимир Поручіков

ст. викл кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини з курсом фізичного виховання та здоров’я


І

Кубок України з Кемпо-Карате

Ярослав Нестерук

студент 6 курсу II медичного факультету

І

Чемпіонат України з козацького двобою, розділ Забава

І

Чемпіонат України з Козацького двобою розділ «Борня-1»

І

Кубок України з карате

Данило Забара

студент 2 курсу стоматологічного факультету

І

Кубок України з карате

ІІ

Чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачі, вікова категорія Т-18-19

Вікторія Лагун


студентка 3 курсу III медичного факультету

І

Чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачі, вікова категорія Open

ІІ

Чемпіонат України з пауерліфтингу

І

Чемпіонат України з пауерліфтингу

ІІ

Чемпіонат України з пауерліфтингу

Микита Латуха

студент 2 курсу стоматологічного факультету

ІІ

Чемпіонат України з пауерліфтингу

ІІ

Кубок України з мотокросу

Микита Кієнко

студент 4 курсу II медичного факультету

ІІІ

Чемпіонат України з плавання в ластах

Жорж Жамгарян

студент 3 курсу IV медичного факультету

ІІІ

Кубок України з ушу

Вікторія Арестова

студентка 5 курсу II медичного факультету

І

Всеукраїнський легкоатлетичний турнір на призи срібного призера Олімпійських ігор Леоніда Бартєнєва

Маргарита Гаургова

студентка 1 курсу IV медичного факультету

І



На обласному рівні призерами стали:


Назва спортивних змагань

ПІБ призера

Посада

Місце

Чемпіонат Харківської області з Козацького Двобою, розділ «Забава», вагова категорія-75, вікова група 19-40

Ярослав Нестерук


студент 6 курсу II медичного факультету

І

Чемпіонат Харківської області з Козацького Двобою, розділ «Борня-1»

І

Кубок Харківської області з Кемпо- Карате

І

Кубок м. Харкова та Харківської області з плавання в ластах на дист.200м.

Жорж Жамгарян



студент 3 курсу IV медичного факультету

І

Кубок м. Харкова та Харківської області з плавання в ластах дист.200м. з акв.

І

Кубок м. Харкова та Харківської області з плавання в ластах дист.100м. з акв.

І

Кубок м. Харкова та Харківської області з плавання в ластах дист.400м

І

Відкритий чемпіонат м. Харкова та Харківської області з плаванню в ластах на дистанції 400 акв.

ІІ

Відкритий чемпіонат м. Харкова та Харківської області з плавання в ластах 400 м в ластах

Жорж Жамгарян

студент 3 курсу IV медичного факультету

І

Відкритий чемпіонат м. Харкова та Харківської області з плавання в ластах 800 м в ластах

І

Спартакіада Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоровя України з легкої атлетики серед студентів галузевих ВНЗів

Софія Голуб

студентка 2 курсу I медичного факультету

І

Спартакіада Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоровя України з легкої атлетики серед студентів галузевих ВНЗів

Богдан Овчинко

студент 2 курсу IV медичного факультету

І

Спартакіада Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоровя України з легкої атлетики серед студентів галузевих ВНЗів


Андрій Петрушинський

студент 1

курсу I медичного факультету

ІІ

Спартакіада Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоровя України з легкої атлетики серед студентів галузевих ВНЗів


Маргарита Гаургова


студентка 1 курсу IV медичного факультету

ІІІ

Відкритий Чемпіонат Харківської області з легкої атлетики (1500 м)

І

Легкоатлетичний крос «Пам’яті жертв тоталітаризму»

Валерій Пивовар


студент 2 курсу IV медичного факультету



ІІІ

Відкритий чемпіонат м. Харкова зі спортивного орієнтування

Дмитро Лукавенко

студент 4 курсу ННІПО ХНМУ

ІІ та ІІІ

Відкритий чемпіонат м. Харкова зі спортивного орієнтування

Катерина Бабічева

студентка 4 курсу

II медичного факультету

ІІІ

Відкритий чемпіонат м. Харкова зі спортивного орієнтування

Дмитро Галушка

студент 2 курсу

I медичного факультету

ІІ



Командні змагання Обласного рівня


Назва спортивних змагань

Місце

Змагання з волейболу серед дівчат Спартакіади серед студентів медичних та фармацевтичних ВУЗів І-ІV рівнів акредитації Харківського регіону (тренер Білик О.А., Лобаньова О.В.)

І

Змагання з волейболу серед юнаків обласної галузевої Спартакіади серед студентів медичних та фармацевтичних ВУЗів І-ІV рівнів акредитації Харківського регіону тренер (тренер Білик О.А., Лобаньова О.В.)

І

Змагання з шашок обласної галузевої Спартакіади серед студентів медичних та фармацевтичних ВУЗів І-ІV рівнів акредитації Харківського регіону (тренер Білик О.А. , Поліщук Т.В., Трегубов В.В.)

І

Змагання з шахів обласної галузевої Спартакіади серед студентів медичних та фармацевтичних ВУЗів І-ІV рівнів акредитації Харківського регіону (тренер Білик О.А., Стратій Н.В. )

І

Змагання з легкої атлетики обласної галузевої Спартакіади серед студентів медичних та фармацевтичних ВУЗів І-ІV рівнів акредитації Харківського регіону (тренер Білик О.А., Петрухнов О.Д. )

І



На міському рівні  переможцями стали:


Назва спортивних змагань

ПІБ призера

Посада

Місце

Чемпіонат м. Харкова зі спортивного орієнтування на спринтерський дистанції

Олена Суходольська

студентка

5 курсу

III медичного факультету

ІІІ

Відкритий чемпіонат м. Харкова з класичного пауерліфтингу серед юнаків

Сергій Даниленко

Студент

3 курсу

II медичного факультету

ІІ

Микита Латуха

студент 2 курсу стоматологічного факультету

ІІ

Відкритий чемпіонат м. Харкова з класичного пауерліфтингу серед дівчат

Каміла Гасанова

студентка 3 курсу IV медичного факультету

ІІ

Відкритий чемпіонат м. Харкова з легкої атлетики серед клубів любителів бігу

Рукін Олексій


викладач кафедри медичної та біологічної фізики і медичної інформатики

І

Легкоатлетичний крос «Памяті П.М. Тутакіна-фізика-експериментатора, наукового співробітника харківського «Фізико-технічного інституту»

Рукін Олексій

І

Традиційний легкоатлетичний пробіг памяті майстра спорту СРСР Л.І.Казанцева

Рукін Олексій

І



Співробітниками кафедри організовані та проведені:


- Спартакіада серед студентів ХНМУ у з 10 видів спорту: шашки, шахи, армспорт, настільний теніс, бадмінтон, жим штанги лежачи, гирьовий спорт, баскетбол, волейбол, футзал, у яких взяли участь 481 студент.

- Спартакіада «Здоров’я» серед співробітників університету з 8 видів спорту: шашки, шахи, настільний теніс, бадмінтон, жим штанги лежачи, гирьовий спорт, лижні гонки,  легкоатлетичний крос, у якій  взяли участь 319 співробітників.

- Спартакіада серед гуртожитків з 5 видів спорту: футзал, настільний теніс, жим штанги лежачи, гирьовий спорт,  волейбол. взяли участь 103 студенти.



Співробітники кафедри та студенти ХНМУ взяли участь у таких змаганнях:


- у Спартакіаді ВНЗ Харківської області з 22 видів спорту, де посіли загальне 5 місце;

- у Обласній галузевій Спартакіаді серед працівників закладів охорони здоров’я з 7 видів спорту та у Спартакіаді серед студентів медичних навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Харківського регіону з 7 видів спорту команди нашого вишу посіли перші місця.


Також представники нашого університету – активні учасники різноманітних спортивних заходів: відкритого кубку НЮУ ім. Ярослава Мудрого з баскетболу та бадмінтону, військово-тактичних командних змагань «Вогневий рубіж», харківського Міжнародного марафону, легкоатлетичного кросу пам’яті жертв комуністичного тоталітаризму, змаганнях, присвячених Дню фізичної культури і спорту, Олімпійському тижню, що відбувається кожного року у місті Харкові.